Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 18
Dobšice 8
44.4%
Kunštát 4
22.2%
Zbraslav 3
16.7%
někoho jiného 3
16.7%

Galerie

TOPlist

Kompletní výsledkový servis: 9. - 11. srpna

Výsledkový servis tohoto víkendu.

 

F:NL - 4. kolo

Zbrojovka Brno - Ústí nad Labem 2:2 (1:1); 6. Růsek, 81. Magera - 4. Drame, 87. (PK) Strada; ČK: 85. Kotula - 88. Písačka; 3.492 diváků 

Vlašim - Líšeň 1:2 (1:1); 41. Dias - 37. Machálek, 88. Vintr

1. Jihlava 4 3 1 0 5:0 10
2. Líšeň 4 2 2 0 10:7 8
3. Pardubice 4 2 2 0 4:2 8
4. Chrudim 4 2 1 1 6:6 7
5. Brno 4 1 3 0 7:5 6
6. Dukla Praha 4 2 0 2 6:4 6
7. Vyšehrad 4 2 0 2 8:7 6
8. Žižkov 4 2 0 2 5:5 6
9. Hradec Králové 4 1 2 1 11:5 5
10. Ústí nad Labem 4 1 2 1 6:7 5
11. Třinec 4 1 1 2 5:6 4
12. Vlašim 4 1 1 2 4:5 4
13. Prostějov 4 1 1 2 2:4 4
14. Vítkovice 4 1 0 3 4:8 3
15. Varnsdorf 4 0 3 1 7:15 3
16. Sokolov 4 0 1 3 2:6 1

 

MSFL - 2. kolo

Otrokovice - Vyškov 0:0; ČK: 90.+3 Fiala (Otrokovice)

Kroměříž - Znojmo 4:0 (2:0); 3., 5. a 84. Silný, 80. Machálek

Ostrava B - Blansko 1:1 (0:0); 85. Pak - 73. Přerovský

Rosice - Frýdek-Místek 0:0; ČK: 57. Moučka (Rosice); 450 diváků

1. Petřkovice 2 2 0 0 5:0 6 
2. Uničov 2 2 0 0 6:3 6 
3. Velké Meziříčí 2 2 0 0 4:2 6
4. Blansko 2 1 1 0 4:2 4 
5. Frýdek-Místek 2 1 1 0 3:1 4 
6. Otrokovice 2 1 1 0 2:0 4 
7. Vrchovina 2 1 1 0 2:1 4
8. Sigma Olomouc B 2 1 0 1 9:3 3 
9. Kroměříž 2 1 0 1 7:4 3
10. Uherský Brod 2 1 0 1 6:4 3
11. Slovácko B 2 1 0 1 4:11 3 
12. Baník Ostrava B 2 0 2 0 2:2 2 
13. Rosice 2 0 1 1 0:1 1 
14. MFK Vyškov s.r.o. 2 0 1 1 1:3 1 
15. Zlín B 2 0 0 2 2:5 0 
16. Dolní Benešov 2 0 0 2 2:6 0 
17. Znojmo 2 0 0 2 0:5 0 
18. Hlučín 2 0 0 2 0:6 0

 

Divize D - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Start Brno - Ždírec 4:1 (1:1); 50. a 54. Musil, 12. (PK) Cupák, 72. Záruba - 20. Novotný Pav.; ČK: Fikar (Ždírec); 320 diváků

Tasovice - Zbrojovka Brno B 1:5 (1:2); 44. Lapeš - 33. a 81. Sedlák, 31. Matula, 53. Holman, 76. (PK) Kroutil; 320 diváků

Lanžhot - Havlíčkův Brod 9:0 (3:0); 12., 53., 60. a 71. Dovhanyuk, 56. a 85. Královič, 38. Bakus, 42. (PK) Bartoš, 75. Kleiber; čisté konto: Klimeš; 280 diváků

Velká Bíteš - Břeclav 3:1 (2:1)

 

Divize E - 2. kolo (1. hrané)

Vsetín - Hodonín 1:4 (0:4); 84. (PK) Hořelica - 18., 25., 34. (PK) a 45.+2 Sasín

Kozlovice - Bzenec 3:2 (0:2); 54. Galetka, 68. Kostka, 88. Nekuda - 11. a 45.+1 Kasala; ČK: 66. Vlček, 90.+5 Petrucha (oba Bzenec)

 

Krajský přebor - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Bohunice - Moravská Slavia 3:2 (1:0); 21. Ryšavý, 86. Ullmann, 90. Pavlíček - 64. Zatloukal, 73. Aldin; 200 diváků
Krumvíř - Kuřim 3:1 (1:1); 69. a 74. Kobylka, 7. Ondroušek - 16. (PK) Nespěšný; 222 diváků
Svratka Brno - Ráječko 3:2 (0:1); 63. a 73. Hansl, 71. Těžký - 45. Sedláček, 86. Vránek; ČK: 80. Sedlák (Ráječko); 160 diváků
Mutěnice - Sparta Brno 2:1 (1:1); 12. (PK) Trávník, 83. Koštuřík - 36. Košut; ČK: 90. Novotný (Mutěnice); 180 diváků
Rousínov - Boskovice 1:3 (0:2); 59. Lička - 20. Havlíček, 24. Stara, 90. Preč; ČK: 87. Zezula - 75. Fadrný; 90 diváků

Bosonohy - Bystrc 1:0 (1:0); 42. Burdov; čisté konto: Maloň; 150 diváků 

Moravský Krumlov - Ratíškovice 1:4 (0:2); 60. (PK) Staněk - 78. a 80. Bábíček J., 20. Vrba, 34. Marcián; ČK: 41. Bohunský (MK); 210 diváků
Ivančice - Líšeň B 1:3 (1:0); 43. Šnyrch - 51. Rudyk, 54. Walla, 80. Rylich; 170 diváků

 

I.A třída skupina A - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Vojkovice - Žebětín 2:0 (0:0); 89. Kasprij, 90.+2 Kubeš; čisté konto: Crhan; 200 diváků
Šlapanice - Novosedly 5:1 (3:0); 3. (PK) a 37. (PK) Kamenický, 1. Mach, 62. Kepák, 90. Příkrý M. - 48. Kirschner; ČK: 44. Beníček (Novosedly); 50 diváků
Zastávka - Želešice 2:1 (1:1); 42. (PK) Michna, 54. Reiter - 23. Fišák; 70 diváků
RAFK - Slatina 2:1 (1:0); 37. Podaný, 63. Getos - 86. Veškrňa; 100 diváků
Soběšice - Dobšice 0:3 (0:1); 19. Čapoun, 57. Křemenský, 71. Svatoš; čisté konto: Burda; 101 diváků

Zbraslav - Slovan Brno 3:2 (1:2); 63. a 88. (PK) Kožíšek, 39. Mareček - 22. Antl, 36. Svoboda; 100 diváků
Kunštát - Tišnov 4:3 (0:2); 51. (PK) Zeman, 67. Adámek, 78. Hanák, 90. Prudil - 2., 31. a 86. Babička; ČK: 63. Mašek J. (Tišnov); 115 diváků

 

I.A třída skupina B - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Rakvice 1932 - Nikolčice 0:4 (0:1); 65. a 76. Všianský, 34. Čapka A., 90. Červený; ČK: 76. Peš (Rakvice); čisté konto: Vlach; 160 diváků
Velká - Rajhradice 2:3 (1:0); 34. a 58. (PK) Spazier M. - 53. Urbánek, 74. Firych, 89. Navrátil; 110 diváků

Vyškov B - Milotice 2:0 (0:0); 70. Gürtler, 77. Ibrahim; čisté konto: Sova; 70 diváků
Dubňany - Pačlavice 1:4 (0:3); 87. Noga - 27. Dostalík, 30. Doležel, 44. Pučan, 50. Machálek; 205 diváků
Hroznová Lhota - Velké Pavlovice 3:1 (1:1); 39., 60. a 80. Lipčík P. - 4. Wald; 250 diváků
Rohatec - Bučovice 7:1 (4:0); 18., 37., 51. a 69. Šimánek, 34. (PK) a 68. Vanda, 13. Mlynařík - 61. Handlíř; ČK: 33. Němec, 72. Kachlík M. (oba Bučovice); 120 diváků
Lednice - Veselí 2:1 (1:1); 32. vlastní, 76. Očenášek - 19.Šebesta; 210 diváků

 

I.B třída skupina A - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Kobeřice - Veverská Bítýška 1:4 (0:2); 53. Piňos - 48. (PK) a 82. (PK) Michna, 23. Kučera V., 39. Nguyen J.; 100 diváků
Medlánky - Podolí 0:2 (0:1); 40. Veselovský, 46. Poláček; ČK: 60. Inwald (Podolí); čisté konto: Liolias; 100 diváků

Rájec - Čebín 4:2 (3:0); 18. a 41. Pšikal, 10. Nečas, 84. (PK) Hanskut - 70. Farkač, 77. (PK) Fic; 80 diváků
Vilémovice - Bohdalice 6:2 (3:0); 3., 32. a 79. Kuropata, 33. Maška, 55. Valnoha, 89. Jarůšek - 46. Kolečkář, 81. Píšek; 100 diváků
Černá Hora - Babice 1:2 (1:1); 42. (PK) Širůček - 18. Ondráček, 46. Hruška; 80 diváků
Boskovice B - Vysočany - Šošůvka 3:1 (1:1); 16. Preč, 54. Odehnal, 62. Novák - 44. Wágner; ČK: 62. Krátký (Vysočany); 199 diváků
Lipovec - Lelekovice 0:0; čisté konto: Vágner P. - Prosecký; 100 diváků

 

I.B třída skupina B - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Jevišovice - Višňové 3:1 (1:0); 79. a 87. Němec, 25. Rožnovský J. - 90. Havlík
FK Znojmo - Přibice 1:2 (0:0); 51. Vašíček - 78. vlastní, 88. (PK) Sovka; 100 diváků

Šatov - Kohoutovice 6:0 (3:0); 28. a 90. Czucz, 41. a 50. Vrbka, 34. Uchytil, 55. Novák; čisté konto: Zemčík; 150 diváků
Svratka Brno "B" - Únanov 4:1 (1:0); 18. Kundrát, 79. (PK) Svoboda O., 83. Malůšek, 90. Kohout - 62. Illek; 69 diváků
Pohořelice - Tuřany 1:0 (1:0); 41. Sedláček; čisté konto: Svatuška; 150 diváků
Střelice - Přímětice 2:1 (1:0); 31. Liška, 66. Kříž - 82. Meluš; 100 diváků
Miroslav - Blížkovice 3:3 (2:1); 19. a 26. Iran, 88. Krula - 13. Velčický, 56. Svoboda, 81. Řeřucha; 125 diváků

 

I.B třída skupina C - 2. kolo (1. hrané) - výsledky, tabulky, střelci ZDE

Uhřice -  Ždánice 3:1 (3:0); 18. a 28. Šnejdar, 21. Neumann - 64. Luskač; ČK: 59. Rotrekl - 56. Marčík; 400 diváků
Strážnice - Charvátská Nová Ves 3:1 (2:1); 1., 44. a 88. Lípa - 13. Očovan; 100 diváků

Kozojídky - Valtice 4:1 (1:0); 17. Zemčík, 52. Pollák, 82. Hodonský, 86. Březina - 81. Novák; 150 diváků
Újezd - Šardice 0:4 (0:0); 65., 75. a 86. Koryčánek, 80. Kyněra; čisté konto: Tóth; 80 diváků
Velké Bílovice - Kněždub 1:2 (0:2); 83. Ferbar D. - 6. Dufka, 9. Janík; ČK: 74. Bařina (Velké Bílovice); 100 diváků
Blatnice - Kyjov 0:1 (0:1); 18. Dufek; čisté konto: Kopecký; 100 diváků
Vacenovice - Tvrdonice 1:1 (1:1); 25. Voříšek - 15. Uhrinec; 121 diváků

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz