Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 168
Dobšice 17
10.1%
Kunštát 68
40.5%
Zbraslav 61
36.3%
někoho jiného 22
13.1%

Galerie

TOPlist

Statistiky po 3. kole I.B třídy skupiny C

Podívejte se na statistiky po 3. kole I.B třídy skupiny C.

 

I.B třída skupina C - 4. kolo (3. hrané)

Velké Bílovice - Charvátská Nová Ves 4:2 (4:1); 17. Ferbar D., 26. vlastní, 45. Tetur, 45. Osička O. - 14. Venglovič, 50. Očovan; 200 diváků

Kozojídky - Kyjov 5:3 (2:0); 53., 66. a 70. Březina, 19. Zemčík, 36. (PK) Hrbek - 49. a 65. Dufek, 83. Káňa; 150 diváků
Újezd - Blatnice 2:2 (0:1); 69. a 80. Malásek - 32. a 63. Vaněk D.; 80 diváků
Uhřice - Šardice 2:5 (0:2); 59. Šnejdar, 70. Neumann - 2. Doležal, 12. Valenta, 72. vlastní, 88. Benešovský, 90.+1 vlastní; 120 diváků
Strážnice - Ždánice 4:1 (4:1); 14., 15. a 26. Lípa, 7. (PK) Vávra - 22. Luskač; 100 diváků
Vacenovice - Valtice 0:2 (0:0); 57. Barvíř, 86. Pavlica; čisté konto: Bíza; 103 diváků
Kněždub - Tvrdonice 1:2 (0:1); 49. (PK) Durna Mil. - 35. a 68. Darmovzal; 150 diváků

 

Tabulka

1. SK Kozojídky 3 3 0 0 16:6 9
2. Baník Šardice 3 3 0 0 12:3 9
3. Jiskra Strážnice 3 2 0 1 7:3 6
4. FC Kyjov 1919 3 2 0 1 7:7 6
5. FK Valtice 3 2 0 1 4:4 6
6. Sokol Tvrdonice 3 1 2 0 4:3 5
7. Velké Bílovice 3 1 1 1 6:5 4
8. SK Újezd u Brna 3 1 1 1 4:6 4
9. SK Uhřice 3 1 0 2 7:9 3
10. Sokol Kněždub 3 1 0 2 3:5 3
11. SK Vacenovice 3 0 2 1 3:5 2
12. FK Blatnice pod Svatým Antonínkem 3 0 1 2 3:6 1
13. Sokol Charvátská Nová Ves 3 0 1 2 5:9 1
14. KOVO Ždánice 3 0 0 3 4:14 0


Nejvyšší výhry

2:7 Ždánice - Kozojídky (3. kolo, 2. hrané)

0:4 Újezd - Šardice (2. kolo, 1. hrané)

 

Kanonýři

7 gólů: Ondřej Březina (Kozojídky)

6 gólů: Tomáš Lípa (Strážnice)

4 góly: Filip Koryčánek (Šardice), Radim Šnejdar (Uhřice)

3 góly: Adam Pollák (Kozojídky), Martin Dufek (Kyjov)

Do střelecké listiny se zapsalo 48 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Tomáš Lípa (Strážnice - Charvátská Nová Ves, 2. kolo, 1. hrané)

Filip Koryčánek (Újezd - Šardice, 2. kolo, 1. hrané)

Ondřej Březina (Ždánice - Kozojídky, 3. kolo, 2. hrané)

Ondřej Březina (Kozojídky - Kyjov, 4. kolo, 3. hrané)

Tomáš Lípa (Strážnice - Ždánice, 4. kolo, 3. hrané)

 

Gólmani s nulou

2 - Vojtěch Bíza (Valtice)

1 - Vítězslav Tóth (Šardice), Tomáš Kopecký (Kyjov), Marcel Nováček (Újezd)

 

Diváků

400 diváků: Uhřice - Ždánice (2. kolo, 1. hrané)

269 diváků: Ždánice - Kozojídky (3. kolo, 2. hrané)

200 diváků: Tvrdonice - Velké Bílovice (3. kolo, 2. hrané)

200 diváků: Velké Bílovice - Charvátská Nová Ves (4. kolo, 3. hrané)

 

Červené karty

1 - Jan Rotrekl (Uhřice), Lukáš Marčík (Ždánice), Adam Bařina (Velké Bílovice), Rostislav Kurial, David Osička (Charvátská Nová Ves)

Týmy: 2 - Charvátská Nová Ves, 1 - Uhřice, Ždánice, Velké Bílovice

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Kozojídky 5 25:9 15
2. Strážnice 5 15:8 12
3. Valtice 5 10:6 12
4. Újezd 5 12:10 10
5. Šardice 5 16:12 9
6. Tvrdonice 5 12:10 8
7. Vacenovice 5 9:7 8
8. Vel.Bílovic 5 12:9 7
9. Kyjov 5 11:13 6
10. Kněždub 5 6:10 6
11. Blatnice 5 7:11 4
12. Uhřice 5 10:15 3
13. Ch.N.Ves 5 8:17 1
14. Ždánice 5 7:23 0

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz