Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
26.9%
někoho jiného 26
10.4%

Blansko porazilo ve šlágru MSFL Olomouc B

Blansko se vrátilo na první příčku MSFL před Olomouc B. Právě Sigmu ve šlágru 8. kola zdolalo 3:1. Zápas sledovalo skoro 1500 diváků.

MSFL - 7. kolo (8. hrané)

FK Blansko - SK Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)

Branky: 6. Žák, 23. Sedlo, 61. Ilko - 86. (PK) Kerbr

Diváků: 1420

Blansko: Doležal – Sedlo, Huška, Štrbák, Šulek – Paděra – Ilko (77. Traore), Kopičár (88. Bednář), Žák (74. Tulaydan), Urbančok (70. Přerovský) – Schwendt (68. Fabuš)

Olomouc B: Trefil - Štěrba (76. David), Kerbr, Látal, Voleský (57. Galus), Spáčil (84. Grygar), Chytil (77. Baďura), Yunis, Zima, Zlatohlávek (73. Langer), Zmrzlý

Zbyněk Zbořil, trenér FK Blansko

„Přímý souboj o první místo, posílená Sigma, fantastická návštěva a super výsledek. Jak už před zápasem říkal můj asistent, bude to „Krásný zápas“ a podle mě byl. Fotbalová kvalita byla na straně hostů, ale my jsme si vážili každé šance, odpovědně jsme bránili a chtěli jsme to vítězství víc. Důležitý okamžik přišel krátce po našem úvodním gólu, kdy Doležal chytil penaltu a to nám dodalo ještě víc sebevědomí. Ze standartky jsme odskočili na 2:0 a už jsme ten poločas dohráli celkem v klidu. Druhá půle byla hodně o vůli, pokračovali jsme v odpovědnosti směrem dozadu a podařilo se nám přidat třetí gól. Mrzí mě inkasovaný gól z penalty v závěru, ale i tak jsme to dnes ve vlastní šestnáctce proti velké kvalitě celkem slušně zvládali. Látal, Kerbr ze stran a Yunis na hrotu plus ti mladí šikovní mládežničtí reprezentanti nám celý zápas slušně zatápěli, byl to určitě zatím nejkvalitnější soupeř, ale dotáhli jsme to do konce. A chtěl bych poděkovat divákům, že na nás od začátku sezóny chodí, pro hráče je to velká vzpruha a já si budu jen přát, ať se na té vítězné domácí vlně ještě chvíli držíme.“