Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 249
Dobšice 22
8.8%
Kunštát 134
53.8%
Zbraslav 67
26.9%
někoho jiného 26
10.4%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po neúplném 9. kole

Podívejte se na statistiky po neúplném 9. kole krajského přeboru.

 

Krajský přebor - 8. kolo (9. hrané)

Bohunice - Mutěnice 4:2 (4:1); 25. a 44. Burčík, 6. Lacko, 9. (PK) Král - 3. a 54. Čepil; 150 diváků
Ivančice - Kuřim 1:2 (1:1); 40. Zoubek - 3. Morkus M., 60. Sedlák; ČK: 64. Hložek (Ivančice); 80 diváků
Krumvíř - Moravský Krumlov 8:0 (4:0); 19., 46. a 65. Ondroušek, 21., 57. a 80. Jankůj, 24. Mokrý, 33. vlastní; čisté konto: Doležal; 269 diváků
Rousínov - Svratka Brno 2:1 (0:0); 51. Honek, 88. Líznar - 56. Svoboda; ČK: 71. Zezula (Rousínov); 100 diváků
Bosonohy - Ráječko 5:1 (2:1); 18., 50. (PK) a 67. Dostálek, 19. Dohnal, 64. Bábeĺa - 11. Keprt D.; 150 diváků
Bystrc - Sparta Brno 1:3 (0:2); 68. Kratochvíl - 4. Pojsl, 25. Sodomka, 55. Kvasnička; 158 diváků
Líšeň B - Ratíškovice 3:0 (1:0); 33. Rudyk, 76. Luskač, 85. Kapusta; čisté konto: Rychetský; 150 diváků
Boskovice - Moravská Slavia 5:0 (3:0); 17. Preč, 28. Havlíček, 33. Cichra, 52. Alexa, 75. Novák; čisté konto: Bednář; 175 diváků

Dohrávky 6. kola

Rousínov - Ráječko 0:4 (0:4); 25. Keprt D., 29. Sedláček, 30. Keprt R., 44. Vránek; čisté konto: Němeček; 80 diváků
Bystrc - Moravská Slavia 0:1 (0:1); 45. Křap P.; čisté konto: Velan; 150 diváků

Dohrávka 15. kola

Bohunice - Líšeň B 3:2 (1:1); 20. Petřík, 53. Burčík, 77. Lacko - 5. Málek, 47. Vintr M.; 310 diváků

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 9 7 2 0 27:14 23
2. SK Líšeň B 9 7 0 2 29:15 21
3. FC Sparta Brno 8 6 1 1 22:7 19
4. FC Svratka Brno 9 6 0 3 22:20 18
5. FC Boskovice 9 5 2 2 21:13 17
6. FK SK Bosonohy 8 5 0 3 15:8 15
7. FK Mutěnice 9 4 2 3 18:14 14
8. SK Krumvíř 9 4 1 4 26:25 13
9. SK Olympia Ráječko 9 4 0 5 17:21 12
10. FC Kuřim 9 3 1 5 16:18 10
11. Tatran Rousínov 9 3 1 5 9:21 10
12. FK Baník Ratíškovice 9 2 2 5 15:18 8
13. FC Ivančice 9 2 2 5 9:15 8
14. FC Dosta Bystrc-Kníničky 9 2 1 6 12:14 7
15. SK Moravská Slavia 9 1 2 6 9:18 5
16. FC Moravský Krumlov 9 1 1 7 11:37 4


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

 

Kanonýři

9 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno), Tomáš Ondroušek (Krumvíř), Nikolas Burčík (Bohunice)

7 gólů: Jan Novák (Boskovice), Daniel Keprt (Ráječko), Marcel Čepil (Mutěnice)

5 gólů: Jakub Bábíček (Ratíškovice), Patrik Bogner (Moravský Krumlov) 

Do střelecké listiny se zapsalo už 137 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

 

Gólmani s nulou

4 - Jindřich Bednář (Boskovice)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Tomáš Maloň (Bosonohy), Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jakub Sojka (Ivančice), Viktor Zach (Bohunice),  Jan Velan (Moravská Slavia)

1 - Radek Bílý (Sparta Brno), Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Andrej Mykytjuk (Bystrc), Adam Doležal (Krumvíř), Matěj Rychetský (Líšeň B), Karel Němeček (Ráječko)

 

Diváků

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Tomáš Novotný (Mutěnice), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek (Ivančice)

Týmy: 3 - Ráječko, Kuřim, Rousínov, 1 - Mutěnice, Moravský Krumlov, Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Krumvíř, Moravská Slavia, Ivančice

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 12 40:20 32
2. Líšeň B 12 35:19 27
3. Boskovice 12 33:14 26
4. Sparta 12 30:15 26
5. Bosonohy 12 19:15 21
6. Svratka 12 24:31 18
7. Ivančice 12 18:15 15
8. Mutěnice 12 19:19 15
9. Ráječko 12 20:28 15
10. Bystrc 12 21:18 13
11. Krumvíř 12 29:34 13
12. Kuřim 12 20:26 13
13. MS 12 13:20 12
14. Ratíškovice 12 17:23 11
15. Rousínov 12 12:27 11
16. M.Krumlov 12 18:44 8

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Ratíškovice Sparta 00.00.
MS Ráječko 00.00.
Boskovice Kuřim 00.00.
Líšeň B Svratka 00.00.
Bystrc Mutěnice 00.00.
Bosonohy M.Krumlov 00.00.
Ivančice Bohunice 00.00.
Krumvíř Rousínov 19.10.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz