Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 325
Dobšice 27
8.3%
Kunštát 177
54.5%
Zbraslav 68
20.9%
někoho jiného 53
16.3%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 10. kole

Podívejte se na statistiky po 10. kole krajského přeboru.

 

Krajský přebor - 9. kolo (10. hrané)

Sparta Brno - Líšeň B 4:3 (2:3); 2. a 70. Pojsl, 5. Michalec, 62. Sodomka - 6. Dostálek, 31. Rolinek, 43. Milotínský; 200 diváků
Moravská Slavia - Krumvíř 2:1 (0:0); 49. Černý, 81. Cupák - 62. Riedl; 50 diváků
Ratíškovice - Boskovice 0:3 (0:3); 5. Stara, 9. Fadrný, 22. Pokorný; čisté konto: Bednář; 200 diváků
Svratka Brno - Ivančice 0:6 (0:3); 7. a 65. Slavík, 19. a 37. Rajsigl, 54. Čermák, 86. Weinlich; čisté konto: Sojka; 100 diváků
Mutěnice - Rousínov 1:1 (0:0); 84. Novotný - 55. Žoček; 100 diváků
Kuřim - Bosonohy 4:1 (1:1); 14. a 57. Morkus M., 61. Brodecký, 80. Šťastný - 41. Janíček; 150 diváků
Ráječko - Bystrc 3:0 (1:0); 19. Sedláček, 86. Voda, 90.+2 Souček J.; čisté konto: Němeček; 200 diváků
Moravský Krumlov - Bohunice 4:6 (1:3); 17. (PK), 63. a 70. Bogner P., 75. Zelníček - 29. a 44. Pavlíček, 31. a 83. (PK) Král, 49. Bednář, 76. Ševčík; 125 diváků

Dohrávka 7. kola

Sparta Brno - Bosonohy 2:1 (1:0); 30. a 90.+1 Mičko; ČK: 52. Košut (Sparta); čisté konto: Sedláček; 169 diváků

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 10 8 2 0 33:18 26
2. FC Sparta Brno 10 8 1 1 28:10 25
3. SK Líšeň B 10 7 0 3 32:19 21
4. FC Boskovice 10 6 2 2 24:13 20
5. FC Svratka Brno 10 6 0 4 22:26 18
6. FK Mutěnice 10 4 3 3 19:15 15
7. FK SK Bosonohy 10 5 0 5 16:14 15
8. SK Olympia Ráječko 10 5 0 5 20:21 15
9. FC Kuřim 10 4 1 5 20:19 13
10. SK Krumvíř 10 4 1 5 27:27 13
11. FC Ivančice 10 3 2 5 15:15 11
12. Tatran Rousínov 10 3 2 5 10:22 11
13. FK Baník Ratíškovice 10 2 2 6 15:21 8
14. SK Moravská Slavia 10 2 2 6 11:19 8
15. FC Dosta Bystrc-Kníničky 10 2 1 7 12:17 7
16. FC Moravský Krumlov 10 1 1 8 15:43 4


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

 

Kanonýři

9 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno), Tomáš Ondroušek (Krumvíř), Nikolas Burčík (Bohunice)

8 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov) 

7 gólů: Jan Novák (Boskovice), Daniel Keprt (Ráječko), Marcel Čepil (Mutěnice)

5 gólů: Jakub Bábíček (Ratíškovice), Jakub Pojsl (Sparta Brno), Marek Král, Martin Pavlíček (Bohunice)

Do střelecké listiny se zapsalo už 149 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

 

Gólmani s nulou

5 - Jindřich Bednář (Boskovice)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jakub Sojka (Ivančice)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Tomáš Maloň (Bosonohy), Viktor Zach (Bohunice),  Jan Velan (Moravská Slavia)

1 - Radek Bílý (Sparta Brno), Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Andrej Mykytjuk (Bystrc), Adam Doležal (Krumvíř), Matěj Rychetský (Líšeň B), Karel Němeček (Ráječko)

 

Diváků

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Tomáš Novotný (Mutěnice), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno)

Týmy: 3 - Ráječko, Kuřim, Rousínov, 1 - Mutěnice, Moravský Krumlov, Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Krumvíř, Moravská Slavia, Ivančice, Sparta Brno

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz