Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 325
Dobšice 27
8.3%
Kunštát 177
54.5%
Zbraslav 68
20.9%
někoho jiného 53
16.3%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 11. kole

Podívejte se na statistiky po 11. kole krajského přeboru.

 

Krajský přebor - 10. kolo (11. hrané)

Krumvíř - Bohunice 1:5 (1:2); 26. Mokrý - 28., 42. a 80. Lacko, 56. Burčík, 59. (PK) Král; ČK: 58. Zvonič M. (Krumvíř); 150 diváků
Rousínov - Moravský Krumlov 1:3 (1:0); 38. Lička - 47. a 63. Bogner P., 84. Kocanda; 60 diváků
Ivančice - Mutěnice 3:0 (2:0); 6. (PK) Weinlich, 26. Jacko T., 54. Čermák; čisté konto: Podolský; 100 diváků
Bystrc - Kuřim 6:0 (4:0); 14., 37., 60. a 88. Kratochvíl, 18. Juříček, 40. Bubeník; čisté konto: Mykytjuk; 112 diváků
Moravská Slavia - Ratíškovice 1:0 (0:0); 73. Černý; čisté konto: Velan; 60 diváků
Boskovice - Sparta Brno 4:1 (1:1); 23. a 74. Havlíček, 58. Živný, 84. Novák - 35. (PK) Přichystal; 145 diváků
Bosonohy - Svratka Brno 2:1 (0:0); 65. Dostálek, 86. Bábeľa - 82. Těžký; 150 diváků
Líšeň B - Ráječko 2:0 (1:0); 34. Milotínký, 90. Luskač; čisté konto: Leznar; 200 diváků

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 11 9 2 0 38:19 29
2. FC Sparta Brno 11 8 1 2 29:14 25
3. SK Líšeň B 11 8 0 3 34:19 24
4. FC Boskovice 11 7 2 2 28:14 23
5. FK SK Bosonohy 11 6 0 5 18:15 18
6. FC Svratka Brno 11 6 0 5 23:28 18
7. FK Mutěnice 11 4 3 4 19:18 15
8. SK Olympia Ráječko 11 5 0 6 20:23 15
9. FC Ivančice 11 4 2 5 18:15 14
10. SK Krumvíř 11 4 1 6 28:32 13
11. FC Kuřim 11 4 1 6 20:25 13
12. SK Moravská Slavia 11 3 2 6 12:19 11
13. Tatran Rousínov 11 3 2 6 11:25 11
14. FC Dosta Bystrc-Kníničky 11 3 1 7 18:17 10
15. FK Baník Ratíškovice 11 2 2 7 15:22 8
16. FC Moravský Krumlov 11 2 1 8 18:44 7


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

6:0 Bystrc - Kuřim (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

 

Kanonýři

10 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov), Nikolas Burčík (Bohunice) 

9 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno), Tomáš Ondroušek (Krumvíř) 

8 gólů: Jan Novák (Boskovice), Tom Kratochvíl (Bystrc)

7 gólů: Daniel Keprt (Ráječko), Marcel Čepil (Mutěnice)

6 gólů: Marek Král, Ivan Lacko (Bohunice), Jan Havlíček (Boskovice)

Do střelecké listiny se zapsalo už 150 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

Tom Kratochvíl (10. kolo, 11. hrané, Bystrc-Kuřim) - 4 góly

Ivan Lacko (10. kolo, 11. hrané, Krumvíř-Bohunice)

 

Gólmani s nulou

5 - Jindřich Bednář (Boskovice)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jakub Sojka (Ivančice), Jan Velan (Moravská Slavia)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Tomáš Maloň (Bosonohy), Viktor Zach (Bohunice),  Andrej Mykytjuk (Bystrc)

1 - Radek Bílý (Sparta Brno), Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Adam Doležal (Krumvíř), Matěj Rychetský (Líšeň B), Karel Němeček (Ráječko), Petr Podolský (Ivančice)

 

Diváků

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Tomáš Novotný (Mutěnice), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý, Martin Zvonič (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno)

Týmy: 3 - Ráječko, Kuřim, Rousínov, 2 - Krumvíř, 1 - Mutěnice, Moravský Krumlov, Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Moravská Slavia, Ivančice, Sparta Brno

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz