Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 325
Dobšice 27
8.3%
Kunštát 177
54.5%
Zbraslav 68
20.9%
někoho jiného 53
16.3%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 12. kole

Podívejte se na statistiky po 12. kole krajského přeboru.

 

Krajský přebor - 11. kolo (12. hrané)

Bohunice - Rousínov 2:1 (2:1); 4. Burčík, 17. vlastní - 9. (PK) Lička; 100 diváků
Sparta Brno - Moravská Slavia 1:1 (1:0); 36. Lihotský - 78. (PK) Černý; 70 diváků
Ratíškovice - Krumvíř 2:1 (0:0); 55. Knotek, 75. Marcián - 82. Kobylka; 400 diváků
Ráječko - Boskovice 0:5 (0:4); 2. Novák, 21. Fadrný, 34. Daněk, 39. Živný, 55. Preč; čisté konto: Bednář; 250 diváků
Kuřim - Líšeň B 0:1 (0:0); 82. (PK) Rolinek; čisté konto: Rychetský; 150 diváků
Svratka Brno - Bystrc 1:3 (0:3); 89. (PK) Hansl - 40. a 43. Kratochvíl, 2. Juříček; 150 diváků
Mutěnice - Bosonohy 0:1 (0:0); 86. Dohnal; čisté konto: Maloň; 130 diváků
Moravský Krumlov - Ivančice 0:0; ČK: 54. Slavík (Ivančice); čisté konto: Šnepfenberg - Sojka; 210 diváků

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 12 10 2 0 40:20 32
2. SK Líšeň B 12 9 0 3 35:19 27
3. FC Boskovice 12 8 2 2 33:14 26
4. FC Sparta Brno 12 8 2 2 30:15 26
5. FK SK Bosonohy 12 7 0 5 19:15 21
6. FC Svratka Brno 12 6 0 6 24:31 18
7. FC Ivančice 12 4 3 5 18:15 15
8. FK Mutěnice 12 4 3 5 19:19 15
9. SK Olympia Ráječko 12 5 0 7 20:28 15
10. FC Dosta Bystrc-Kníničky 12 4 1 7 21:18 13
11. SK Krumvíř 12 4 1 7 29:34 13
12. FC Kuřim 12 4 1 7 20:26 13
13. SK Moravská Slavia 12 3 3 6 13:20 12
14. FK Baník Ratíškovice 12 3 2 7 17:23 11
15. Tatran Rousínov 12 3 2 7 12:27 11
16. FC Moravský Krumlov 12 2 2 8 18:44 8


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

6:0 Bystrc - Kuřim (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

0:5 Ráječko - Boskovice (11. kolo, 12. hrané)

 

Kanonýři

11 gólů: Nikolas Burčík (Bohunice) 

10 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov), Ladislav Hansl (Svratka Brno), Tom Kratochvíl (Bystrc) 

9 gólů: Tomáš Ondroušek (Krumvíř), Jan Novák (Boskovice) 

7 gólů: Daniel Keprt (Ráječko), Marcel Čepil (Mutěnice)

6 gólů: Marek Král, Ivan Lacko (Bohunice), Jan Havlíček, Viktor Živný (Boskovice)

Do střelecké listiny se zapsalo 152 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

Tom Kratochvíl (10. kolo, 11. hrané, Bystrc-Kuřim) - 4 góly

Ivan Lacko (10. kolo, 11. hrané, Krumvíř-Bohunice)

 

Gólmani s nulou

6 - Jindřich Bednář (Boskovice)

4 - Jakub Sojka (Ivančice)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jan Velan (Moravská Slavia), Tomáš Maloň (Bosonohy)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Viktor Zach (Bohunice), Andrej Mykytjuk (Bystrc), Matěj Rychetský (Líšeň B)

1 - Radek Bílý (Sparta Brno), Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Adam Doležal (Krumvíř), Karel Němeček (Ráječko), Petr Podolský (Ivančice), Matěj Šnepfenberg (Moravský Krumlov)

 

Diváků

400 diváků: Ratíškovice - Krumvíř (11. kolo, 12. hrané)

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Tomáš Novotný (Mutěnice), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý, Martin Zvonič (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek, Milan Slavík (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno)

Týmy: 3 - Ráječko, Kuřim, Rousínov, 2 - Krumvíř, Ivančice, 1 - Mutěnice, Moravský Krumlov, Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Moravská Slavia, Sparta Brno

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz