Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 325
Dobšice 27
8.3%
Kunštát 177
54.5%
Zbraslav 68
20.9%
někoho jiného 53
16.3%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 14. kole

Podívejte se na statistiky po 14. kole krajského přeboru.

 

Krajský přebor - 13. kolo (14. hrané)

Boskovice - Svratka Brno 7:1 (3:0); 4. a 38. Stara, 24. a 50. Havlíček, 61. Pokorný, 66. Novák, 75. Závodný - 78. Musil; 140 diváků
Bohunice - Bosonohy 2:1 (0:0); 73. Bednář, 79. Lacko - 90. Osladil; 200 diváků
Sparta Brno - Krumvíř 1:3 (1:2); 20. Přichystal - 19. a 50. Riedl, 27. Ondroušek; 100 diváků
Kuřim - Moravská Slavia 2:1 (1:0); 43. Kupský, 90.+2 Obůrka - 48. Pavkeje; 200 diváků
Mutěnice - Líšeň B 1:0 (0:0); 51. Maršálek H; čisté konto: Myšák; 130 diváků
Moravský Krumlov - Bystrc 5:4 (1:1); 7., 58. a 62. Bogner, 71. Zelníček, 72. Bittner - 80. a 82. Kratochvíl, 13. Kocman, 55. Gaži; ČK: 52. Buriánek, 65. Juříček (oba Bystrc); 130 diváků
Rousínov - Ivančice 2:2 (2:2); 19. Honek, 43. Bošek - 21. Hložek, 34. Rajsigl; 150 diváků
Ráječko - Ratíškovice 4:1 (2:0); 45. a 54. Keprt D., 25. Lidmila, 68. Voda - 71. Bábíček J.; ČK: 45. Konečný (Ratíškovice); 200 diváků

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 14 12 2 0 44:22 38
2. FC Boskovice 14 10 2 2 43:16 32
3. FC Sparta Brno 14 9 2 3 38:20 29
4. SK Líšeň B 14 9 1 4 36:21 28
5. FK SK Bosonohy 14 8 0 6 28:17 24
6. SK Olympia Ráječko 14 7 0 7 26:30 21
7. SK Krumvíř 14 6 1 7 34:35 19
8. FC Svratka Brno 14 6 1 7 26:39 19
9. FK Mutěnice 14 5 3 6 20:22 18
10. FC Dosta Bystrc-Kníničky 14 5 1 8 28:23 16
11. FC Ivančice 14 4 4 6 21:19 16
12. FC Kuřim 14 5 1 8 23:30 16
13. SK Moravská Slavia 14 3 3 8 15:24 12
14. Tatran Rousínov 14 3 3 8 14:31 12
15. FK Baník Ratíškovice 14 3 2 9 20:34 11
16. FC Moravský Krumlov 14 3 2 9 23:56 11


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

8:0 Bosonohy - Moravský Krumlov (12. kolo, 13. hrané)

7:1 Boskovice - Svratka Brno (13. kolo, 14. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

6:0 Bystrc - Kuřim (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

2:7 Ratíškovice - Sparta Brno (12. kolo, 13. hrané)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

0:5 Ráječko - Boskovice (11. kolo, 12. hrané)

 

Kanonýři

14 gólů: Tom Kratochvíl (Bystrc) 

13 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov)

12 gólů: Nikolas Burčík (Bohunice), Tomáš Ondroušek (Krumvíř) 

11 gólů: Jan Novák (Boskovice) 

10 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno)

9 gólů: Daniel Keprt (Ráječko)

Do střelecké listiny se zapsalo 160 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

Tom Kratochvíl (10. kolo, 11. hrané, Bystrc-Kuřim) - 4 góly

Ivan Lacko (10. kolo, 11. hrané, Krumvíř-Bohunice)

Petr Loprais (Ratíškovice-Sparta Brno, 12. kolo, 13. hrané)

Ilia Burdov (Bosonohy-Moravský Krumlov, 12. kolo, 13. hrané)

Patrik Bogner (Moravský Krumlov-Bystrc; 13. kolo, 14. hrané)

 

Gólmani s nulou

6 - Jindřich Bednář (Boskovice)

4 - Jakub Sojka (Ivančice), Tomáš Maloň (Bosonohy)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jan Velan (Moravská Slavia), Andrej Mykytjuk (Bystrc)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Viktor Zach (Bohunice), Matěj Rychetský (Líšeň B), Adam Doležal (Krumvíř), Stanislav Myšák (Mutěnice)

1 - Radek Bílý (Sparta Brno), Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Karel Němeček (Ráječko), Petr Podolský (Ivančice), Matěj Šnepfenberg (Moravský Krumlov)

 

Diváků

400 diváků: Ratíškovice - Krumvíř (11. kolo, 12. hrané)

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov), Tomáš Novotný (Mutěnice)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc, Matěj Morkus (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý, Martin Zvonič (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek, Milan Slavík (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno), Tomáe Buriánek, Tomáš Juříček (Bystrc), Pavel Konečný (Ratíškovice)

Týmy: 4 - Kuřim, 3 - Ráječko, Rousínov, 2 - Krumvíř, Ivančice, Mutěnice, Bystrc, 1 - Moravský Krumlov, Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Moravská Slavia, Sparta Brno, Ratíškovice

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz