Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 355
Dobšice 27
7.6%
Kunštát 180
50.7%
Zbraslav 68
19.2%
někoho jiného 80
22.5%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 15. kole

Podívejte se na statistiky po 15. kole krajského přeboru.

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 15 13 2 0 48:22 41
2. FC Boskovice 15 10 2 3 43:20 32
3. FC Sparta Brno 15 10 2 3 41:20 32
4. SK Líšeň B 15 10 1 4 39:22 31
5. FK SK Bosonohy 15 9 0 6 31:18 27
6. SK Olympia Ráječko 15 8 0 7 34:30 24
7. FK Mutěnice 15 6 3 6 23:23 21
8. FC Dosta Bystrc-Kníničky 15 6 1 8 30:24 19
9. SK Krumvíř 15 6 1 8 35:38 19
10. FC Svratka Brno 15 6 1 8 26:42 19
11. FC Ivančice 15 4 4 7 22:21 16
12. FC Kuřim 15 5 1 9 23:38 16
13. SK Moravská Slavia 15 4 3 8 17:25 15
14. Tatran Rousínov 15 3 3 9 15:34 12
15. FK Baník Ratíškovice 15 3 2 10 21:37 11
16. FC Moravský Krumlov 15 3 2 10 24:58 11


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

8:0 Bosonohy - Moravský Krumlov (12. kolo, 13. hrané)

8:0 Ráječko - Kuřim (1. kolo, 15. hrané)

7:1 Boskovice - Svratka Brno (13. kolo, 14. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

6:0 Bystrc - Kuřim (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

2:7 Ratíškovice - Sparta Brno (12. kolo, 13. hrané)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

0:5 Ráječko - Boskovice (11. kolo, 12. hrané)

 

Kanonýři

16 gólů: Tom Kratochvíl (Bystrc) 

13 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov)

12 gólů: Nikolas Burčík (Bohunice), Tomáš Ondroušek (Krumvíř), Daniel Keprt (Ráječko) 

11 gólů: Jan Novák (Boskovice) 

10 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno)

Do střelecké listiny se zapsalo 167 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

Tom Kratochvíl (10. kolo, 11. hrané, Bystrc-Kuřim) - 4 góly

Ivan Lacko (10. kolo, 11. hrané, Krumvíř-Bohunice)

Petr Loprais (Ratíškovice-Sparta Brno, 12. kolo, 13. hrané)

Ilia Burdov (Bosonohy-Moravský Krumlov, 12. kolo, 13. hrané)

Patrik Bogner (Moravský Krumlov-Bystrc; 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Kuřim, 1. kolo, 15. hrané)

 

Gólmani s nulou

6 - Jindřich Bednář (Boskovice)

4 - Jakub Sojka (Ivančice), Tomáš Maloň (Bosonohy)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jan Velan (Moravská Slavia), Andrej Mykytjuk (Bystrc)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Viktor Zach (Bohunice), Matěj Rychetský (Líšeň B), Adam Doležal (Krumvíř), Stanislav Myšák (Mutěnice), Karel Němeček (Ráječko), Radek Bílý (Sparta Brno)

1 - Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Petr Podolský (Ivančice), Matěj Šnepfenberg (Moravský Krumlov), Robert Dang (Bohunice)

 

Diváků

420 diváků: Ratíškovice - Mutěnice (1. kolo, 15. hrané)

400 diváků: Ratíškovice - Krumvíř (11. kolo, 12. hrané)

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov), Tomáš Novotný (Mutěnice)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský, Ladislav Čaněk (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc, Matěj Morkus, David Macura (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý, Martin Zvonič (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek, Milan Slavík (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno), Tomáe Buriánek, Tomáš Juříček (Bystrc), Pavel Konečný (Ratíškovice)

Týmy: 5 - Kuřim, 3 - Ráječko, Rousínov, 2 - Krumvíř, Ivančice, Mutěnice, Bystrc, Moravský Krumlov, 1 - Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Moravská Slavia, Sparta Brno, Ratíškovice

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz