Menu

Anketa

Jaký je podle vás nejzajímavější přesun v KP?
Celkem hlasů: 50
David Bednář (Ráječko) 17
34%
Martin Doležal (Sparta) 5
10%
Petr Kaspřák (Krumvíř) 2
4%
Luboš Košulič (Krumvíř) 6
12%
Karel Kroupa (Svratka) 6
12%
Matěj Sedláček (Bystrc) 2
4%
jiný 12
24%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 15. kole

Podívejte se na statistiky po 15. kole krajského přeboru.

 

Tabulka

1. Tatran Bohunice 15 13 2 0 48:22 41
2. FC Boskovice 15 10 2 3 43:20 32
3. FC Sparta Brno 15 10 2 3 41:20 32
4. SK Líšeň B 15 10 1 4 39:22 31
5. FK SK Bosonohy 15 9 0 6 31:18 27
6. SK Olympia Ráječko 15 8 0 7 34:30 24
7. FK Mutěnice 15 6 3 6 23:23 21
8. FC Dosta Bystrc-Kníničky 15 6 1 8 30:24 19
9. SK Krumvíř 15 6 1 8 35:38 19
10. FC Svratka Brno 15 6 1 8 26:42 19
11. FC Ivančice 15 4 4 7 22:21 16
12. FC Kuřim 15 5 1 9 23:38 16
13. SK Moravská Slavia 15 4 3 8 17:25 15
14. Tatran Rousínov 15 3 3 9 15:34 12
15. FK Baník Ratíškovice 15 3 2 10 21:37 11
16. FC Moravský Krumlov 15 3 2 10 24:58 11


Nejvyšší výhry

8:0 Krumvíř - Moravský Krumlov (8. kolo, 9. hrané)

8:0 Bosonohy - Moravský Krumlov (12. kolo, 13. hrané)

8:0 Ráječko - Kuřim (1. kolo, 15. hrané)

7:1 Boskovice - Svratka Brno (13. kolo, 14. hrané)

0:6 Svratka Brno - Ivančice (9. kolo, 10. hrané)

6:0 Bystrc - Kuřim (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Líšeň B - Krumvíř (5. kolo)

2:7 Ratíškovice - Sparta Brno (12. kolo, 13. hrané)

6:1 Mutěnice - Moravský Krumlov (7. kolo, 8. hrané)

5:0 Boskovice - Moravská Slavia (8. kolo, 9. hrané)

0:5 Ráječko - Boskovice (11. kolo, 12. hrané)

 

Kanonýři

16 gólů: Tom Kratochvíl (Bystrc) 

13 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov)

12 gólů: Nikolas Burčík (Bohunice), Tomáš Ondroušek (Krumvíř), Daniel Keprt (Ráječko) 

11 gólů: Jan Novák (Boskovice) 

10 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno)

Do střelecké listiny se zapsalo 167 hráčů - kompletní seznam ZDE.

 

Hattricky

Adam Fila (5. kolo, Líšeň B-Krumvíř)

Marek Vintr (6. kolo, Líšeň B-Boskovice)

Patrik Bogner (15. kolo, 7. hrané, Moravský Krumlov-Boskovice)

Jan Novák (7. kolo, 8. hrané, Boskovice-Krumvíř) - 4 góly

Marcel Čepil (7. kolo, 8. hrané, Mutěnice-Moravský Krumlov)

Tomáš Ondroušek (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Dominik Jankůj (8. kolo, 9. hrané, Krumvíř-Moravský Krumlov)

Richard Dostálek (8. kolo, 9. hrané, Bosonohy-Ráječko)

Patrik Bogner (9. kolo, 10. hrané, Moravský Krumlov-Bohunice)

Tom Kratochvíl (10. kolo, 11. hrané, Bystrc-Kuřim) - 4 góly

Ivan Lacko (10. kolo, 11. hrané, Krumvíř-Bohunice)

Petr Loprais (Ratíškovice-Sparta Brno, 12. kolo, 13. hrané)

Ilia Burdov (Bosonohy-Moravský Krumlov, 12. kolo, 13. hrané)

Patrik Bogner (Moravský Krumlov-Bystrc; 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Kuřim, 1. kolo, 15. hrané)

 

Gólmani s nulou

6 - Jindřich Bednář (Boskovice)

4 - Jakub Sojka (Ivančice), Tomáš Maloň (Bosonohy)

3 - Lukáš Sedláček (Sparta Brno), Jan Velan (Moravská Slavia), Andrej Mykytjuk (Bystrc)

2 - Michal Gebhart (Mutěnice), Viktor Zach (Bohunice), Matěj Rychetský (Líšeň B), Adam Doležal (Krumvíř), Stanislav Myšák (Mutěnice), Karel Němeček (Ráječko), Radek Bílý (Sparta Brno)

1 - Jiří Chromý (Ratíškovice), Milan Řepka (Rousínov), František Svoboda (Kuřim), Filip Strakoň (Svratka Brno), Petr Podolský (Ivančice), Matěj Šnepfenberg (Moravský Krumlov), Robert Dang (Bohunice)

 

Diváků

420 diváků: Ratíškovice - Mutěnice (1. kolo, 15. hrané)

400 diváků: Ratíškovice - Krumvíř (11. kolo, 12. hrané)

370 diváků: Ratíškovice - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

310 diváků: Ratíškovice - Kuřim (14. kolo, 3. hrané)

310 diváků: Bohunice - Líšeň B (dohrávka 15. kola)

300 diváků: Líšeň B - Bosonohy (3. kolo, 2. hrané)

300 diváků: Svratka Brno - Bohunice (7. kolo, 8. hrané)

 

Červené karty

2 - Eduard Zezula (Rousínov), Tomáš Novotný (Mutěnice)

1 -  Jakub Sedlák, Matěj Sedláček, Jan Horáček (Ráječko), Milan Řepka (Rousínov), Radek Bohunský, Ladislav Čaněk (M.Krumlov), Jiří Fadrný (Boskovice), Filip Svensson (Svratka Brno), Jiří Nepožitek, Pavel Halouzka, Jan Gryc, Matěj Morkus, David Macura (Kuřim), Jakub Milotínský (Líšeň B), Jan Mokrý, Martin Zvonič (Krumvíř), Radek Lízal (Moravská Slavia), Daniel Hložek, Milan Slavík (Ivančice), Tomáš Košut (Sparta Brno), Tomáe Buriánek, Tomáš Juříček (Bystrc), Pavel Konečný (Ratíškovice)

Týmy: 5 - Kuřim, 3 - Ráječko, Rousínov, 2 - Krumvíř, Ivančice, Mutěnice, Bystrc, Moravský Krumlov, 1 - Boskovice, Svratka Brno, Líšeň B, Moravská Slavia, Sparta Brno, Ratíškovice

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 2 6:1 6
2. Sparta 1 4:0 3
3. Líšeň B 1 4:0 3
4. Mutěnice 1 3:0 3
5. Svratka 1 4:2 3
6. M.Krumlov 1 3:2 3
7. Boskovice 1 2:2 1
8. Krumvíř 1 2:2 1
9. Kuřim 1 2:2 1
10. Bosonohy 2 2:4 1
11. Bystrc 1 2:3 0
12. MS 1 2:4 0
13. Ratíškovice 1 1:4 0
14. Ráječko 1 0:3 0
15. Ivančice 1 0:4 0
16. Rousínov 1 0:4 0

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Bohunice Bosonohy 2:0
Svratka M.Krumlov 15.08.
Kuřim Mutěnice 15.08.
Boskovice Ratíškovice 15.08.
Bystrc Sparta 15.08.
Líšeň B Rousínov 15.08.
Ráječko MS 16.08.
Ivančice Krumvíř 16.08.

Slavíme

90 let FC Moravský Krumlov

90 let FK Baník Ratíškovice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz