Menu

Anketa

Stihne se letošní sezona odehrát kompletní?
Celkem hlasů: 24
ANO 18
75%
NE 6
25%

Galerie

TOPlist

Kam za jihomoravským fotbalem, 2. - 7. září: Derby Bystrc-Svratka, Znojmo hostí Frýdek-Místek už ve středu

Program zápasů jihomoravských klubů...

 

Zápasy jihomoravských klubů

Středa 2. září

MSFL

17:30 1.SC Znojmo - Frýdek-Místek

 

Pátek 4. září

Krajský přebor

17:00 Rousínov - Ráječko 

 

Sobota 5. září

MSFL

10:15 Vyškov - Jihlava B

16:00 Rosice - Otrokovice

Divize D

10:30 Břeclav - Velká Bíteš
16:00 Start Brno - Tasovice 

Krajský přebor

16:00 Ratíškovice - Líšeň B

16:00 Bosonohy - Krumvíř
16:00 Moravská Slavia - Boskovice
16:00 Moravský Krumlov - Bohunice
16:00 Bystrc - Svratka Brno 

I.A třída skupina A

13:30 Želešice - Tišnov
14:00 Zbraslav - Žebětín
16:00 RAFK - Zastávka
16:00 Vojkovice - Rajhradice
16:00 Slatina - Slovan Brno
16:00 Soběšice - Dobšice 

I.A třída skupina B

16:00 Veselí - Velká
16:00 Šlapanice - Pačlavice-Dětkovice
16:00 Lednice - Hroznová Lhota 

I.B třída skupina A

16:00 FC Medlánky - Podolí
16:00 Kobeřice - Babice 
16:00 Bohdalice - Veverská Bítýška

I.B třída skupina B

10:15 Jevišovice - Mikulovice - Blížkovice
10:30 Tuřany - Miroslav
16:00 Pohořelice - Únanov 

I.B třída skupina C

16:00 Vacenovice - Přibice 

 

Neděle 6. září

Divize D

10:15 Zbrojovka Brno B - Stará Říše; hřiště Bystrc
16:00 Žďár - Hodonín 

16:00 Lanžhot - Havlíčkův Brod

Krajský přebor

16:00 Mutěnice - Ivančice
16:00 Sparta Brno - Kuřim 

I.A třída skupina A

16:00 Kunštát - Novosedly 

I.A třída skupina B

16:00 Nikolčice - Velké Pavlovice
16:00 Dubňany - Bučovice
16:00 Milotice - Rohatec 

I.B třída skupina A

16:00 Rájec-Jestřebí - Lipovec
16:00 Boskovice B - Vilémovice
16:00 Čebín - Lelekovice 

I.B třída skupina B

13:00 Újezd - Přímětice
16:00 Střelice - Višňové
16:00 Šatov - FK Znojmo 

I.B třída skupina C

10:00 Kozojídky - Velké Bílovice
16:00 Strážnice - Kyjov 
16:00 Ždánice - Uhřice
16:00 Valtice - Tvrdonice
16:00 Blatnice - Charvátská Nová Ves
16:00 Kněždub - Šardice

 

Pondělí 7. září

I.B třída skupina B

17:00 Kohoutovice - Svratka Brno "B" 

 

 

Pozvánky, zajímavosti k zápasů, statistiky, komenty, fotky... můžete zasílat na email: jmfotbal@seznam.cz.

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Moravský Krumlov

90 let FK Baník Ratíškovice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz