Menu

Anketa

Věříte, že se v letošním roce odehrají ještě nějaké mistrovské zápasy v krajských soutěžích?
Celkem hlasů: 2
ANO 1
50%
NE 1
50%

Galerie

TOPlist

Kam za jihomoravským fotbalem, 11. - 13. září: Velká událost pro Blansko, v domácí druholigové premiéře hostí v pátek Duklu. V neděli šlágr kraje Bohunice - Sparta Brno

Program zápasů jihomoravských klubů...

 

Zápasy jihomoravských klubů

Pátek 11. září

F:NL

17:00 Blansko - Dukla Praha

 

Sobota 12. září

F:NL

17:00 Líšeň - Varnsdorf

MSFL

18:00 Kroměříž - Vyškov

19:00 Znojmo - Slovácko B

Divize D

13:00 Tatran Ždírec nad Doubravou - MSK Břeclav
16:00 Slavoj Polná - FK Hodonín
16:00 FC Slovan Havlíčkův Brod - Start Brno 

Krajský přebor

10:15 FC Kuřim - Tatran Rousínov
10:30 FC Boskovice - FC Moravský Krumlov
16:00 SK Krumvíř - FK Mutěnice
16:00 FK Baník Ratíškovice - FK SK Bosonohy 

I.A třída skupina A

16:00 Čechie Zastávka - SK Žebětín
16:00 FC Slovan Brno - FC Soběšice
16:00 Sokol Novosedly - SK Vojkovice
16:00 RAFK - FK Kunštát 

I.A třída skupina B

16:00 FK Pačlavice-Dětkovice - Moravan Lednice 

I.B třída skupina A

16:00 FK Podolí u Brna - FC Veverská Bítýška
16:00 SK Babice nad Svitavou - FC Boskovice B
16:00 FK Vysočany - Šošůvka - Sokol Kobeřice
16:00 FC Medlánky - FK Rájec-Jestřebí 

I.B třída skupina B

10:30 Tatran Kohoutovice - Sokol Blížkovice
13:00 Sokol Přímětice - Sokol Pohořelice
16:00 FCC SK Únanov - Sokol Střelice

I.B třída skupina C

16:00 Přibice - KOVO Ždánice
16:00 FC Kyjov 1919 - SK Vacenovice

 

Neděle 13. září

F:L

16:30 Zlín - Zbrojovka Brno

MSFL

10:15 Ostrava B - Rosice

Divize D

10:15 FC Zbrojovka Brno B - FC Žďas Žďár nad Sázavou; hřiště Bystrc
16:00 Sokol Tasovice - SK Bystřice nad Pernštejnem
16:00 FC PBS Velká Bíteš - Sokol Lanžhot

Krajský přebor

10:30 SK Líšeň B - FC Svratka Brno
16:00 SK Olympia Ráječko - FC Dosta Bystrc-Kníničky
16:00 Tatran Bohunice - FC Sparta Brno

16:00 FC Ivančice - SK Moravská Slavia 

I.A třída skupina A

16:00 AFK Tišnov - FK Zbraslav

16:00 Sokol Dobšice - Viktoria Želešice
16:00 Rajhradice - SK Slatina 

I.A třída skupina B

16:00 Sokol Hroznová Lhota - MFK Vyškov B
16:00 Kordárna Velká nad Veličkou - SK Šlapanice; hřiště Blatnice
16:00 FC Bučovice - FC Veselí nad Moravou
16:00 FK Milotice - FK Baník Dubňany
16:00 1.FK Družstevník Nikolčice - Slavoj Rohatec 

I.B třída skupina A

15:00 Vilémovice - FC Čebín
16:00 AC Lelekovice - Sokol Bohdalice

I.B třída skupina B

10:15 FK Znojmo - Jevišovice - Mikulovice
16:00 Višňové - SK Tatran Šatov
16:00 FC Miroslav - SK Újezd u Brna
16:00 FC Svratka Brno "B" - SK Tuřany; hřiště Slovanu Brno

I.B třída skupina C

10:00 SK Kozojídky - Jiskra Strážnice
10:15 Velké Bílovice - Baník Šardice
16:00 Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Kněždub
16:00 Sokol Tvrdonice - FK Blatnice pod Svatým Antonínkem
16:00 SK Uhřice - FK Valtice 

 

 

Pozvánky, zajímavosti k zápasů, statistiky, komenty, fotky... můžete zasílat na email: jmfotbal@seznam.cz.

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Moravský Krumlov

90 let FK Baník Ratíškovice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz