Věříte, že se v letošním roce odehrají ještě nějaké mistrovské zápasy v krajských soutěžích?
Celkem hlasů: 2
ANO 1
50%
NE 1
50%

Žďár přečkal penaltu a proti béčku Zbrojovky nakonec srovnal

Zajímavý průběh mělo nedělní dopolední střetnutí 6. kola divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou. Duel nakonec skončil dělbou bodů. Za stavu 2:1 mohl zápas rozhodnout a završit hattrick Lhotecký.

Z nařízené penalty v 81. minutě ale nastřelil pouze tyč a prakticky z protiútoku srovnal na konečných 2:2 Lubor Trojánek.

V první půli byl jasně lepší Žďár, nastřelil třikrát břevno, měl další nebezpečné příležitosti. Střeleckou nemohoucnost protrhl až těsně před pauzou Henzl. To už v Bystrci Zbrojovka vedla, když se v 19. minutě krásně trefil do horního rohu branky Lhotecký.

Druhá půle nabídla vyrovnanou podívanou, prakticky bez šancí. Až do 78. minuty, kdy hosté chybovali a do rychlého kontru se dostal Lhotecký a druhou brankou vrátil Zbrojovce vedení. To mohl vzápětí potrvrdit, ale penaltu nedal a hosté srovnali. Nutno dodat, že si minimálně bod za výkon zasloužili.