Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje KP?
Celkem hlasů: 2
Boskovice 0
0%
Mutěnice 0
0%
Start Brno 1
50%
Sparta Brno 1
50%
někdo jiný 0
0%

Galerie

TOPlist

Mládežnické soutěže

 

Vítězové

Dorost

2017/2018

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Mutěnice

 

2016/2017

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Velké Pavlovice

 

2015/2016

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Dolní Bojanovice

 

2014/2015

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Mutěnice

 

2013/2014 

KP - starší: FC Kyjov 1919

KP - mladší: FC Svratka Brno

1. třída skupina A: FC Kuřim

1. třída skupina B: Sokol Blížkovice

1. třída skupina C: Agro Vnorovy

 

2012/2013 - celkové tabulky ZDE

KP - starší: FC Dosta Bystrc-Kníničky

KP - mladší: FC Slovan Brno

1. třída skupina A: SK Šlapanice

1. třída skupina B: FC Slovan Rosice

1. třída skupina C: FC Pálava Mikulov

 

2011/2012 - celkové tabulky ZDE

KP - starší: FC Boskovice

KP - mladší: FC Moravský Krumlov

1. třída skupina A: FC Slovan Brno

1. třída skupina B: Horní Kounice

1. třída skupina C: Sokol Křepice

 

2010/2011

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Kyjov

 

2009/2010

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Ratíškovice

 

2008/2009

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Mutěnice

 

2007/2008

KP - starší: 

KP - mladší: 

1. třída skupina A: 

1. třída skupina B: 

1. třída skupina C: Krumvíř

 

2006/2007

KP - starší: Líšeň

KP - mladší: Sparta Brno B

1. třída skupina A: Žabovřesky

1. třída skupina B: Pohořelice

1. třída skupina C: Hovorany

 

2005/2006

KP - starší: Drnovice B

KP - mladší: Boskovice

1. třída skupina A: Bosonohy

1. třída skupina B: Tasovice

1. třída skupina C: Líšeň

 

2004/2005

KP - starší: Moravský Krumlov

KP - mladší: Drnovice B

1. třída skupina A: Kuřim

1. třída skupina B: Hrušovany

1. třída skupina C: Šardice B

 

2003/2004

KP - starší: Veselí nad Moravou

KP - mladší: Bohunice

1. třída skupina A: Ivančice

1. třída skupina B: Moravský Krumlov

1. třída skupina C: Líšeň

 

2002/2003

KP - starší: ČAFC

KP - mladší: ČAFC

1. třída skupina A: ČKD Blansko

1. třída skupina B: Dolní Kounice

1. třída skupina C: Vacenovice

 

Žáci

2013/2014

KP - starší: FC Veselí nad Moravou

KP - mladší: FC Svratka Brno

1. třída skupina A - starší: FC Kuřim

1. třída skupina A - mladší: FC Boskovice

1. třída skupina B - starší: FKM Kahan

1. třída skupina B - mladší: SK Moravská Slavia Brno

1. třída skupina C - starší: Sokol Tvrdonice

1. třída skupina C - mladší: FC Veselí nad Moravou "B"

 

2012/2013 - celkové tabulky ZDE

KP - starší: FC Svratka Brno

KP - mladší: FC Zbrojovka Brno "C"

1. třída skupina A - starší: ČAFC Židenice 2011

1. třída skupina A - mladší: FC Kuřim

1. třída skupina B - starší: SK Vojkovice

1. třída skupina B - mladší: FC Pálava Mikulov

1. třída skupina C - starší: FC Kyjov 1919

1. třída skupina C - mladší: FC Kyjov 1919

 

2011/2012 - celkové tabulky ZDE

KP - starší: FC Svratka Brno

KP - mladší: FC Svratka Brno

1. třída skupina A - starší: FC Medlánky

1. třída skupina A - mladší: FC Kuřim

1. třída skupina B - starší: Tatran Kohoutovice

1. třída skupina B - mladší: ČAFC Židenice

1. třída skupina C - starší: FK Mutěnice

1. třída skupina C - mladší: FC Veselí nad Moravou "B"

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz