Menu

Anketa

Jak skončí sobotní zápas KP Veselí-Mutěnice?
Celkem hlasů: 9
1 1
11.1%
0 3
33.3%
2 5
55.6%

Galerie

TOPlist

Kluby

1. liga

FC Zbrojovka Brno

 

2. liga

1.SC Znojmo FK

 

MSFL

MFK Vyškov

SK Líšeň

FK Hodonín

 

Moravskoslezská divize - skupina D

MSK Břeclav

Sokol Tasovice

FC Slovan Rosice

Slovan Bzenec

FK Blansko

AFK Tišnov

 

Krajský přebor

FK Mutěnice

Tatran Bohunice

FC Dosta Bystrc-Kníničky

FC Sparta Brno

FC Moravský Krumlov

SK Olympia Ráječko

Tatran Rousínov

FC Ivančice

FK SK Bosonohy

SK Vojkovice

FC Boskovice

SK Moravská Slavia Brno

Sokol Lanžhot

FC Bučovice

FC Svratka Brno

FC Veselí nad Moravou

 

1. A třída skupina A

FC Kuřim

FK Znojmo

FK Kunštát

SK Šlapanice

SK Líšeň

Sokol Dobšice

FC Miroslav

Žebětín

SK Slatina

Čechie Zastávka

Přímětice

Sokol Novosedly

Start Brno

Rajhradice

 

1. A třída skupina B

FK Baník Dubňany

FC Kyjov 1919

FK Baník Ratíškovice

Moravan Lednice

Dražovice

Slavoj Rohatec

Velké Pavlovice

Rakvice

FK SaZ Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sokol Krumvíř

MFK Vyškov "B"

Kordárna Velká nad Veličkou

Hroznová Lhota

Agro Milotice

 

1. B třída skupina A

SK Slavkov

SK Sokol Lipovec

FC Slovan Brno

Rájec-Jestřebí

FC Čebín

FC Soběšice

Podolí

Babice nad Svitavou

Rudice

Pačlavice-Dětkovice

Jedovnice

Vilémovice

Křenovice

 

1. B třída skupina B

FC Medlánky

Tatran Šatov

Tuřany

Horní Kounice

Pohořelice

Blížkovice

Tatran Kohoutovice

SK Újezd u Brna

Fotbal Jevišovice

Hevlín

 

1. B třída skupina C

FC Pálava Mikulov

RAFK

Sokol Kněždub

SK Mogul Vacenovice

ZEMAS Hovorany

Charvátská Nová Ves

Uhřice

Sokol Křepice

Strážnice

Nikolčice

MSK Břeclav B

 

Další

FC Zbrojovka Brno B

Kostice

Spartak Svatobořice-Mistřín

Práče

Ochoz u Brna

Veverská Bítýška

FKD

Jaroslavice

Starý Poddvorov

Hustopeče

Slovan Ivanovice na Hané

A.S.A. ES Únanov

MFK Modřice

FC Slovan Rosice B

Chrlice

Baník Mikulčice

Sokol Švábenice

Doubravice

FK Blansko B

Měnín

Sokol Lovčice

Sokol Bořitov

Sokol Hlohovec

Sokol Bořetice

Framoz Rousínov "B"

Sokol Bohdalice

Letonice

Řečkovice

Tatran Bohunice "B"

Sokol Tvrdonice

Baník Zbýšov

Otnice

Dynamo Cvrčovice

FC Vracov

Jezeřany-Maršovice

Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou

Šaratice

Černá Hora

Sokol Tasovice B

SK Chvalovice

Slavoj Podivín

Žarošice

 

Slavíme

110 let Čechie Zastávka 

10 let Svratka Brno 

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

jmfotbal@seznam.cz